پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو - (4649)(New - 2022)

پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو | لیست قیمت روز و خرید مستقیم ، مناسب تر از نمایندگی شهرستان ها

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو - لیست قیمت پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو - نمایندگی پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو - خرید پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو - ارزانترین: پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو - ارسال (پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو | بروز رسانی پنج شنبه, 21 تیر 1403 ساعت 18:46:49.

 

پوکه معدنی چیست

 

پوكه معدنی،2020، قروه در سایزهای ،ماسه ای، عدسی، نخودی، فندوقی، گردویی، آبنما،  قيمت سال 99 ،پوکه معدنی قروه سنندج

 
 

پوكه معدنی{2020} قروه در سایزهای {ماسه ای , عدسی , نخودی , فندوقی , گردویی , آبنما}, قيمت سال 99 ,پوکه معدنی قروه سنندج

 


,پوكه معدنی ممتاز قروه در سایزهای { ماسه ای , عدسی , نخودی , فندوقی , گردویی , آبنما }

جهت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید
(09189971107 , 09189971525)

,پوکه معدنی قروه


پوکه معدنی به توف سرد شده آتشفشانها گفته می‌شود که مقاومت و تخلخل بالا و وزن بسیار کمی دارند

 

پوکه معدنی به توف سرد شده آتشفشانها گفته می‌شود که مقاومت و تخلخل بالا و وزن بسیار کمی دارند


,پوکه معدنی متشکل از گدازه های آتشفشان است که پس از رسیدن به سطح زمین سرد شده و به صورت دانه های ریز و درشت متخلخل تشکیل گردیده که اصطلاح علمی آن پومیس میباشد و توسط دستگاه دانه بندی شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد.

* - مشخصات کلیدی ,پوکه معدنی قروه بسیار سبک و با دوام (دارای وزن حجمی حدودآ ۵۰۰ الی ۷۰۰ کیلو گرم برمتر مکعب) عایق حرارتی و برودتی (نقطه ذوب ۱۳۴۲ درجه و تا ۷۶۰- درجه مقاوم است) عایق صوتی ضد حشرات و موریانهقیمت ارزان و مناسب نسبت به موارد مشابه مقاوم در برابر انقباض و انبساط ازمهمترین ویژگی این محصول در ترکیب با سیمان دارای قابلیت بالای نگهداری آب می باشد که موجب مقاومت بتن ساخته شده میشود. کاربرد انواع ,پوکه معدنی استفاده ,پوکه معدنی - تولی انواع بلوک های سبک سیمانی {بلوک سقفی,بلوک دیواری,بتن سبک} ,پوکه معدنی - پنل های پیش ساخته ساختمانی ,پوکه معدنی - ساخت دیوارهای حائل بسیار سبک ,پوکه معدنی - قطعات تزئینی,طراحی داخلی

اصلی ترین کاربرد ,پوکه معدنی قوه سنندج ۱- مناسب برای شیب بندی ساختمان ۲- استفاده ,پوکه معدنی برای فضاهای که نیاز به سبک سازی دارد ۳- استفاده ,پوکه معدنی برای کف طبقات ۴- استفاده برای نمای ساختمان ۵- استفاده در تونل ومترو برای پرکردن فضا که نیاز به سبک سازی دارد ۶- استفاده ,پوکه معدنی ساختمان برای پوشش لوله وکف آشپزخانه ۷- استفاده ,پوکه معدنی ساخت بتن سبک ۸- استفاده در تصفیه خانه ها ۹- استفاده ,پوکه معدنی در ساخت موزائیک کاربرد مختلف ,پوکه معدنی ,پوکه معدنی یا اسکوریادر کشاورزی- استفاده ,پوکه معدنی در کشاورزی این نوع کشت قابلیت وبهره برداری را بالا می برد از دانه های ۵- ۱۰ میلیمتر برای زهکشی و آبیاری به کار میرود چرا که باعث می شود رطوبت آب همچنان درخاک باقی بماند که باعث آبرسانی تدریجی گیاه می شوداین نوع ,پوکه معدنی را می توان در چمن ها ومناطق کم آب مزارع .{پومیس را می توان برای لایه های زیرین خاک استفاده نمود} ,پوکه معدنی سیاه قروه ,پوکه سیاه درایران سه نوع ,پوکه یافت میشود. ۱- ,پوکه اسکوریا – همان جنس سنگ پا ۲- ,پوکه سفید تبریز- جنس آهکی ونرم ۳- ,پوکه صنعتی – ,پوکه صنعتی از خاک تولید میشود ,پوکه سیاه ,پوکه معدنی سیاه در مناطق کردستان در شهرستان قروه یافت میشود این نوع ,پوکه بوجود آمده از گدازهای آتشفشانی که پس از رسیدن به سطح زمین سردوبصورت دانه های ریزودرشت تبدیل میشود این ماده به علت انتشار گازاز خودبه صورت اسفنجی وبسیار سبک درآمده است واصطلاح علمی آن پومیس یا اسکوریا می باشد.از مهمترین ویژگی های این محصول ترکیب با سیمان وزنی سبک وقابلیت نگهداری آبمی باشد که موجب مقاومت بتن ساخته شده میگردد. ,پوکه سفید تبریز ,پوکه سفید تبریز همانند ,پوکه تبریز کاربرد مشترکی دارند اما به دلیل استحکام پایین ,پوکه سفید نمی توان به تنهای استفاده نمود ,پوکه سفید باید با ,پوکه معدنی قروه مخلوط کرده تا بتوان بلوک یا بتن سبک ومحکم تهیه نمود. ,پوکه معدنی سبک ,پوکه ارزان وسبک قروه ,پوکه معدنی قوه سنندج در اختیار داشتن بزرگترین معدن ,پوکه در کشور وتولید روزانه بیش از ۳۰۰۰ متر مکعب درانواع سایزهای مختلف که شامل :,پوکه بادامی,,پوکه نخودی,,پوکه عدسی,,پوکه ماسه نرمه, ارسال به [… ]

,پوکه چیست,پوکه معدنی چیست؟ ,پوکه معدنی دانه های سبک حاصل از فعالیتهای آتشفشانی است مزیت عمده ,پوکه معدنی نسبت به مصالح ساختمانی مشابه از قبیل شن و ماسه، وزن مخصوص بسیار کم دارا بودن درجه سختی بالا و نیز تخلخل/آن حدود ۷ فراوان می باشد. رنگ این ماده معدنی سفید یا خاکستری مایل به سفید یا زرد است . ,پوکه معدنی دارای دانه بندی های متفاوت از ذرات غباری تا قطعات بزرگ با قطر بیش از ۱۰۰ میلیمتر است.هر یک از اندازه های فوق برای مصارف بخصوصی کاربرد دارند. نمونه ای از نحوه استخراج ,پوکه معدنی به صورت عدسی هایی با قطر ۵۰ تا ۱۰۰ متر و ارتفاع حدود ۵ متر در زیر لایه هایی از خاک و سنگ وجود دارد. پس از حفر ترانشه توسط بلدوزر عملیات باطله برداری یعنی برداشتن سنگ و خاک از روی لایه های ,پوکه معدنی انجام می شود. درمرحله بعد عملیات بارگیری به کمک لودر صورت می پذیرد.ماده معدنی به وسیله کامیون کمپرسی از محل معدن حمل می شود. سابقه مصرف ,پوکه معدنی مهندسین رومی در گذشته از این ماده معدنی ساختمان های باستانی سال ۱۳۴۸ شمسی ( ۱۹۶۹ میلادی ) استفاده می کردند . در حال حاضر علاوه بر مصرف داخل ایران به کشورهای حاشیه خلیج فارس، امارات متحده عربی، عربستان و… نیز صادر می گردد. خواص ,پوکه معدنی وزن مخصوص پائین ( ۵/۰ تا ۷/• ) به طوری که روی آب شناور می ماند عایق صدا، گرما و سرما مقاوم در مقابل آتش سوزی؛ به طوری که تا ۷۶۰ درجه سانتیگراد هیچ تغییری در حجم و شکل آن حاصل نمی شود. نقطه ذوب این ماده معدنی۱۳۴۲ درجه سانتیگراد می باشد استحکام؛ بتون و مصا لح تشکیل شده از ,پوکه معدنی از میزان بالای دوام نسبت به وزن برخوردار می باشد موارد مصرف: جهت شیب بندی بامها و کف ساختمان (دانه ها و ذرات کوچکتر از ۴۰ میلیمتر) برای تهیه بلوکهای سبک سقفی و دیواری، مو زائیک سبک، بتون سبک، برای قطعات باربر سبک و قطعات جدا کننده ( دانه ها و ذرات کوچکتر از ۱۵ میلیمتر) بعنوان عایق حرارت برای سردخانه ها، گرمخانه ها و پوشش لوله های حرارتی (دانه های ۲ تا ۴۰ میلیمتر برای استفاده کشاورزی در مناطق کم آب به دلیل خاصیت جذب و نگهداری آب (از ذرات ریز تا دانه های ۳۰ میلیمتری) برای رنگبری پارچه ها (قطعات ۲۰ تا ۵۰ میلیمتری) استفاده در ساختمان سدها، اسکله ها و پلها (ذرات پودر مانند) نکته قابل توجه اینکه بتون ساخته شده از ,پوکه معدنی علاوه بر سبکی، در مقابل عوامل مختلف محیطی نیز دارای استحکام و مقاومت فوق العاده ای می باشد. مخلوط این ماده با آهک شکفته تشکیل نوعی سیمان طبیعی را می دهد که در زیر آب و بیرون آب سخت می گردد در صنعت سیمان می توان از این م اده معدنی به عنوان یکی از اجزاء مهم تشکیل دهنده سیمان استفاده نمود. درصد اختلال تا ۴۰ % سیمان پرتلند پوزولان

,پوكه معدنی ممتاز قروه در سایزهای { ماسه ای , عدسی , نخودی , فندوقی , گردویی , آبنما }

جهت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید
(09189971107 , 09189971525)

انواع ,پوکه


انواع مختلف ,پوکه معدنی قروه که هر کدام کاربرد و خواص خاصی دارند شامل :

۱- ,پوکه سیاه ۲–,پوکه عدسی ۳ – ,پوکه نخودی ۴ – ,پوکه ماسه ای جهت سفارش انواع مخلفت ,پوکه معدنی قروه با ما در تماس باشید.

شماره تماس : 09189971525 - 09189971107 ,پوکه سیاه ,پوکه سیاه نوعی ,پوکه معدنی میباشد که به صورت فله از معادن ,پوکه رو باز استخراج میشود: موارد مصرف ,پوکه سیاه بسیار متعدد میباشد از این موارد میتوان استفاده در ساخت بلوک ,پوکه ای که در ساختمان سازی و دیوار چینی کاربرد دارد بیشترین استفاده از ,پوکه سیاه بادامی در شیب بندی پشت بام و بین طبقات ساختمان می�

,پوكه معدنی ممتاز قروه در سایزهای { ماسه ای , عدسی , نخودی , فندوقی , گردویی , آبنما }

جهت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید


(09189971107 , 09189971525)

عکس سبکی سنگ آتشفشانی پوکه معدنی


پوکه معدنی چیست؟
پوکه معدنی ویکی پدیا
پوکه معدنی قروه
ویژگی پوکه معدنی قروه
کاربرد پوکه معدنی چیست؟
پوکه معدنی چیست؟

پوکه معدنی در واقع بصورت کاملا طبیعی تولید می‌شود و حاصل از فعالیتهای آتشفشانی است. از پوکه معدنی در موارد بسیاری استفاده می‌شود که یکی از آنها ساختمان سازی است و مزیت عمده استفاده از پوکه معدنی ساختمانی نسبت به مصالح ساختمانی مشابه از قبیل شن و ماسه، دارا بودن وزن بسیار کم پوکه، دارا بودن درجه سختی بالا و وجود تخلخل بالای آن است. پوکه معدنی دارای دانه بندی های متفاوتی است و از سایز ذرات غباری تا قطعات بزرگ با قطر بیش از ۱۰۰ میلیمتر یافت می‌شود. با توجه به داشتن سایزهای متفاوت سنگ پوکه معدنی در زمینه هایی مختلف کاربرد دارند.

پوکه چیست
پوکه معدنی ویکی پدیا
تعریف پوکه معدنی در ویکی‌پدیا به اینگونه است:

پوکه معدنی که از گدازه‌های آتشفشان به وجود آمده ماده‌ای عایق صوت، سرما، و گرماست که جهت شیب بندی بام ساختمان به کار می‌رود. وزن مخصوص آن کمتر از ۱ است و روی آب شناور می‌ماند. با استفاده از پوکه معدنی وزن ساختمان، تا یک سوم کم و در برابر زلزله مقاوم‌تر می‌شود. این مواد همچنین در صنایع عایق سازی کاربرد دارند و برای متخلخل کردن خاک نیز آن را به خاک می‌افزایند.

مقاله پوکه معدنی در ویکی‌پدیا
پوکه معدنی چیست
عکس پوکه معدنی از نمای نزدیک
پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی قروه حاصل فعالیت آتشفشان های اطراف شهرستان قروه است که با ایجاد شرایط خاص در سایزها و رنگ های مختلف توسط طبیعت در این شهرستان تولید و استخراج می‌شود. پوکه معدنی قروه دارای بالاترین درجه کیفیت نسبت به سایر پوکه معدنی های سراسر ایران است. پوکه قروه دارای تخلخل بسیار بالایی است از همین رو با استفاده از پوکه معدنی قروه در سازه ها می‌توانید وزن سازه را بسیار کم و مقاومت سازه را به شدت بالا برد. پوکه معدنی قروه به علت اینکه فرایند های زیادی برای تشکیل آن انجام نمی‌شود دارای قیمت مناسبی است از همین رو مورد استقبال برای مصرف کننده ها واقع شده است.

 

عکس بلوک پوکه ای سبک


عکس بلوک پوکه ای سب

 

 

ویژگی پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی قروه تمامی ویژگی پوکه های معدنی دیگر مناطق دنیا را دارد همچنین این پوکه از درجه سختی بالاتر و سبکی و تخلخل بیشتری نسبت به پوکه های معدنی دیگر برخوردار است به گونه ای که برخی از آنها به راحتی در سطح آب شناور می‌مانند. پوکه های معدنی شهرستان قروه مناسبترین پوکه برای استفاده در سازه های مهم و بزرگ مانند سد، برج، فروشگاه ها و… هستند.

عکس سنگ پوکه معدنی متخلخل


کاربرد پوکه معدنی چیست؟


پوکه معدنی قروه در سایزها و رنگ و قیمت های مختلفی وجود دارد. با کسب دانش و تجربه بیشتر و بیشتر می‌توان به کاربرد های پوکه معدنی قروه پی برد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.
در شیب دار کردن سقف ساختمانها از پوکه معدنی استفاده می‌شود.
برای هم سطح نمودن کف طبقات ساختمان و یا مکانهای عبور و مرور از پوکه معدنی استفاده می‌شود.
از پوکه معدنی قروه در تولید بلوک سقفی بسیار سبک استفاده فراوانی می‌شود.
امروزه در ساخت بتن های متفاوت برای مقاومت بیشتر و وزن کمتر از پوکه استفاده می‌شود.
بلوک های (دیواری یا سقفی) متنوعی وجود دارد که در ساخت آنها از پوکه استفاده می‌شود.
برای پر نمودن سطح لوله کشی‌های ساختمانی و ایجاد لایه ای اطراف لوله از پوکه استفاده می‌شود.
جهت عایق صدا کردن دیواره های موتورخانه و مکانهای پر سر و صدا از این پوکه معدنی استفاده می‌شود.
برای عایق حرارت کردن از پوکه معدنی قروه استفاده می‌شود زیرا توانایی تحمل دمای بیشتر از 760 درجه را دارد. از طرفی قابل اشتعال نیست و یک عایق مناسب است.
برای مصارف کشاورزی در مناطقی که کم آب، پشت بام هستند از این محصول استفاده فراوانی میشود زیرا قابلیت توانایی نگهداری آب را دارد.
در صنعت رنگبری پارچه از قابلیت های پوکه استفاده می‌شود.
ساخت ساختمان در مکانهایی که مورد حمله حشرات و موریانه های قرار می‌گیرند.
در تصفیه خانه ها جهت جدا سازی مواد و آلودگی های آب از پوکه معدنی استفاده می‌شود.
استفاده از پوکه معدنی در وسایل و تجهیزات آرایشی و بهداشتی مانند خمیر دندانها، لایه بردار های سلول های مرده پوست بدن و… کاربرد فراوانی دارند.
امروزه در وسایل تزییناتی مانند دکمه، گردنبند و… از پوکه های معدنی استفاده شده است.


پوکه معدنی به توف سرد شده آتشفشانها گفته می‌شود که مقاومت و تخلخل بالا و وزن بسیار کمی دارند .
بهترین پوکه معدنی ایران کدام است؟
بهترین پوکه معدنی که در ایران استخراج و مصرف می‌شود پوکه معدنی قروه است.
پوکه معدنی قروه را از کجا خریداری کنیم؟

پوکه معدنی قروه در کیفیت درجه 1 2 3 میتوانید با تماس با 09189971525 خریداری کنید.

 

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو | بروز رسانی پنج شنبه, 21 تیر 1403 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند معدن المهدی قروه سنندج با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار به طور روزانه و از طریق کامیون تک، کامیون ده چرخ، و تریلی برای شما ارسال می شود .


آدرس شما کجاست؟

معدن المهدی قروه سنندج واقع در استان کردستان، شهر قروه، جاده سریش آباد می باشد.


پرداخت وجه به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه، سفارش شما به باربری اعلام بار می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " پوكه معدني تبريز - pokehco.ir | پوکه کو " .

 

 

 


POKEHCO.IR: قيمت پوکه معدني قروه سنندج , ارسال به تهران , دماوند , گيلاوند , اصفهان , کرجpokehmadani.com